“Nie dla mnie” – romans od Vi Keeland

“Nie dla mnie” – romans od Vi Keeland

Vi Keeland to autorka, która mimo, że pochodzi z Ameryki to jednak jest rozpoznawalna niemalże na całym świecie. Jej książki trafiają do wielu krajów oraz są tłumaczona na różne języki. Dzięki temu autorka cieszy się sporą rozpoznawalnością, a jej grono fanów stale powiększa się z każdą nową książką. Tym razem na fanów czeka zupełnie nowa pozycja, która premierę ma w lipcu 2021 roku. Mowa tutaj o książce Nie dla mnie ze strony www.taniaksiazka.pl. O czym będzie premierowa książka od Vi Keeland?

“Nie dla mnie”, czyli facet nie idealny

Książka “Nie dla mnie” ma bardzo sugestywny tytuł. Już po haśle nie dla mnie można domyślać się, że coś nie będzie zgadzać się z preferencjami oraz upodobaniami. W rzeczy samej hasło te padnie z ust głównej bohaterki. Będzie nią kobieta w średnim wieku o imieniu Valentine. Jej życie ostatnio nie było usłane różami, a to wszystko za sprawą rozwodu z mężem, który był jej pierwszym i miał być także tym jedynym. Życie jednak potoczyło się nieco inaczej  po dwudziestu latach wspólnego życia małżeństwo rozstało się. Wydarzenie to może być znane wielu mężatkom, które po wielu latach nie rozumieją nawet czemu zdecydowały się być z takim człowiekiem w związku jednak taki scenariusz również może mieć miejsce. Valentine jako samotna kobiet po 30 nie traci jednak nadziei, że kogoś znajdzie. By kogoś znaleźć postanawia udać się na portal randkowy i tam spróbować szczęścia. Szczęście to się przytrafi, ponieważ spotka Forda.

Ford – ideał mężczyzny?


W książce “Nie dla mnie” jedną z głównych postaci okaże się być Ford. To właśnie on będzie tym, którego Valentine spotka na jednym z portali randkowych. Spotkanie to nie będzie jednak takie niefortunne, czemu? Ponieważ Ford jest niemalże ideałem faceta. Młody, wysportowany, inteligentny, zabawny, z wieloma zainteresowaniami. To wszystko cechy jakie ma w sobie Ford. Co więc sprawiło, że Valentine pomyślała sobie, że ten mężczyzna nie jest dla niej? Valentine jako kobieta po 30 uznała, że Ford jest dla niej po prostu za młody. Powód ten może wydawać się racjonalny. W końcu Valentine jest już doświadczona wie zatem czego chce od życia oraz co ludzie sobie pomyślą kiedy zobaczą ich dwójkę razem. Ford jednak nie podziela obaw Valentine. Już wkrótce chce się on spotkać z kobietą. Jednak czy ona wyrazi na to zgodę? Valentine mimo swoich obaw i wątpliwości chce poznać Forda osobiście. Wydaje się on jej zbyt interesujący, by móc mu tak po prostu odmówić. Co z tego dalej wyniknie? Książka “Nie dla mnie” od Vi Keeland ma premierę już wkrótce.

 

Author Image
Janek